Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
03-05-2018 00:00:00

Ak Parti Niğde Teşkilatı, Milletvekili Aday Adaylığı Tanıtım Toplantısı Yaptı

Niğde nar Sosyal Tesislerinde sadece teşkilatın katıldığı tanıtım toplantısında 24 aday konuşma yaparak kendini tanıttı.

İl Başkanı Mahmut Peşin bir konuşma yaparak aday adaylarına tavsiyelerde bulundu ve Cumhur İttifakı ile 24 Haziran’da tarih yazacaklarını belirtti.

Peşin konuşmasında; ‘’ 24 adayımızdan 3 tanesi listeye girecek. Geriye kalan 21 arkadaşımızdan şunu hassaten rica ediyorum. Sanki aday seçilmiş gibi sahada 24 Haziran’a kadar bizimle kol kola çalışmalısınız. Partimizin zafer kazanması için her birimize ayrı ayrı görev düşüyor. Görüyorsunuz karşımızda her oyunu meşru gören bir kitle var. 15 Vekili hülle yoluyla başka bir partiye kiralayan, ardından ‘’şu parti ile beni yan yana asla gösteremezsiniz’’ diyenler, dün akşam itibari ile ittifakta anlaştılar. 24 Haziran’da büyük bir hezimete uğrayacağını anlayan partiler, Mecliste koltuk kapabilmek için şimdi her yolu deniyorlar. Ama ne plan yaparlarsa yapsınlar, siyasi tarihimize kara bir leke olarak geçecek hangi anlaşmaları yaparlarsa yapsınlar , Recep Tayyip Erdoğan’ı deviremeyecekler. Bizler liderimize sahip çıkacak, en yük oyla Cumhur İttifakını sandıktan güçlenmiş olarak çıkaracağız.

Çok çalışacağız ve 24 Haziran’da hedefimize ulaşacağız. Bunun için teşkilatımızın her bir bireyine büyük görevler düşüyor. Özellikle siz kıymetli aday adaylarımıza. Biliyorsunuz, Takım oyununu başarıyla yürütmek çok daha önemli” Siyaset tek kişilik bir oyun değildir. Siyaset bir ekip işidir, kadro işidir. Bizim
gibi siyasette bir davası olan bir parti için bu takım oyununu başarıyla yürütmek çok daha önemli. Bizler 24 Haziran’da liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Başkan olarak seçecek, ve ilimizden de Allah’ın izni ile 3 milletvekili çıkararak, Mecliste güçlü bir konuma geleceğiz. Sadece Başkan seçmek yetmiyor bildiğiniz gibi, Cumhur İttifakı ile birlikte Meclisin büyük çoğunluğunu kazanmamız gerekiyor.

Biz bir ve beraber olduğumuz müddetçe Allah’ın izni ile başarımız daim olacaktır. Ak Parti Niğde 27.Dönem Milletvekili Aday Adaylarımızın temayül öncesi teşkilat mensuplarımıza tanıtım toplantısını gerçekleştirdik. 24 aday Niğde’den Ak Parti Milletvekili seçilmek için başvuruda bulundu. Her birine teşekkür ediyor, aday adaylık sürecinde başarılar diliyorum. Seçilecek 3 Milletvekili adayımızın ilimiz için şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum. ” dedi.

Daha sonra 24 Milletvekili aday adayı kürsüye çıkarak, kendilerini tanıttılar ve neden Milletvekili aday adayı olduklarını anlattılar.

Ak Parti Niğde Teşkilatı, Cumartesi günü Nar Sosyal Tesislerinde Temayül Yoklaması yapacak. Oylar açılmadan Genel Merkezin görevlendirdiği Milletvekilleri tarafından Genel Merkeze götürülecek ve sayımlar burada gerçekleştirilecek. Sıralamaya girecek 3 milletvekilinin adı Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayı sonrasında açıklanacak.

İşte Ak Parti’den 27.Dönem Milletvekili olabilmek için başvuran isimler.

1-Ahmet Şahin

2- Ahmet Özmen

3- Alpaslan Kavaklıoğlu

4- Alpaslan Düzgün

5- Atila Eker

6- Deniz Yavuz

7- Doğan Gündoğdu

8- Erdoğan Özegen

9- Fatma Büyükakkaş

10- İbrahim Bıçkı

11- İdris Turgut

12- Kemal Yavuz

13- Mahmut Selim Albayrak

14- Uğur Çetin

15- Muharrem Selamoğlu

16- Mustafa Özkul

17- Mustafa Doğan Şahiner

18- Reyhan Sayın

19- Sedat Çağlar

20- Selim Gültekin

21- Soner Halisdemir

22- Yaşar Ataç

23- Yavuz Ergun

24- Ömer Selvi

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.